تبلیغات
~ فروش و دانلود فیلمهای روز با زیرنویس ~ - توضیحات در رابطه با روش دانلود و زیرنویس
 
~ فروش و دانلود فیلمهای روز با زیرنویس ~
                                                       
درباره وبلاگ

سلام...!

قبل از هر چیز خیلی خوشحالم که سر زدین !

توی این سایت ما دو قسمت داریم ، یکی دانلود فیلم کــــه کاملا رایگان هست ، و شما میتونین فیلم مورد نظرتون رو دانــــــــــلود کنین (برای توضیحات در مورد روش دانـــلود این سایت می تونین روی لینک کـــه در قسمت میانی و بالای سایت قــرار گرفته کلیک کنین و توضیحـــــات رو بخونین). یه قسمت دیگه هم جدیدا اضافه شده اونم قسمت فـــــروش هست، که شمـــا میتونین فیلمهای مورد نظر رو که میخواین انتخاب کنید و برای خرید روی لینکی که در زیر لینک توضیحات روش دانــلود هست کلیک کنید و طریقه سفــــــارش رو بخونین.
مدیر وبلاگ : MaSoUti
نویسندگان
پشتیبانی در یاهو
FilmKAde Fan Page

آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مانیتور SEO
PageRank Checking Icon

سلام...!

فیلمهایی که براتون می ذارم همه با کیفیت DVDRip و عالی هست چون خـــودم از اون دسته از آدمهایی هســتم که فیلم حتی با کیفیت یک خورده پایین هم نگاه نمی کنم !

روش دانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلود :

برای اینکه بتونین بــا استفاده از فـایل های تورنت دانلود کنین بــــــــایــــــــد از برنامه ی Utorrent استفاده کنین !
که می توانید از لــیـنـک زیر برنامه رو دانلود کنید .

WwW.Utorrent.CoM

۱- برنامه رو نصب کنید.

۲- فایل هایی که در قسمت دانــــــــــــلود فیلم گذاشتم رو دانلود کنید.

۳- روی فایــــــــل ها دابــــــل کـلـیـک کنید که فایل بوسیله ی برنامه باز شود. وقتـــی که باز شد یک کادر خواهید دیـــد کــه یـک سری فایل داخل آن قرار دارد. به تیک های فایل ها دست نزنید! فقط دکمه OK را کــه در پایین کادر قرار دارد، بزنید.

* روش کــــار این برنامه اینگونه هست کــه هم زمان که شـــما دانلود می کنید ( Peer شناخته می شوید ) آپلود هــــــم می کنید ( Seed می دهید ) و از آپلود شما یــک نفر دیگر دانلود می کند در واقــــــع در این نمونه دانلود همه از یــــک ســــــرور نمی گیرند به همین دلیل به هیچ عنوان قـطع شدن دانلود یا به قول معروف Resume Not Supported نمی دهد. به ایــــــن روش ، روش P2P هم می گویند.

* دانـلـود بــــا این برنامه به دو چیز بستگی دارد:

Seed : کسانی هستند که برای شما آپلود می کنند.

Peer : کسانی هستند کــــــــــه هم زمان با شما دانلود می کنند.

در نتیجه هرچه Seed بیشتر باشـد سرعت دانلود بهتر است . مـــن تا انجایی که امکان داره تورنت هایی براتـون می ذارم که Seed بالایی داشته باشــه در ضمن هنگام دانلود بــــا این برنامه در ابتدا سرعت دانلود ممکن است پایین باشد ولی بعد از چند دقیقه که IP شما شناخته شد سرور Seed بیشتری به شمــــا می دهد در نتیجه سرعت دانلود شمـــــــا بالاتر می رود یعنی سرعت دانلود مانند سرعت دانلود معمولی می شود .

برای زیر نویس کردن فیلم :

فایل زیرنویس کــه گذاشتم را دانلود کرده و آن را کنار فایل اصلی فیلم کپی کنید. توجه داشته باشید کــــه اسم فایل فیلم و اسم فایل زیر نویس یکی باشند.

هنگام تغییر دادن اسم فایل زیر نویس توجه کنید کـــــه Srt. و IDX. یا SUB. هست پاک نشود.

نکته مهم در رابطه با زیر نویس :

در صورتی کـــه زیر نویس کار کرد ولی زبان زیر نویس نامفهوم بود ! اگــــــــر از بـــرنامه KMPlayer استفاده میکنید. وقتی برنامه را باز کردید دکمه F2 را بزنید، یــک صفحه باز میشود در صفحه جدیـــد از کــــــادر سمت راست گــزینه Subtitle Processing را پیدا کــرده و روی آن کلیک کنید، ســپــس روی Font Style کلیک کنید، بعد در کادر سمت چپ گزینه CharSet را پیدا کـــــــــرده و به Arabic تغییر دهید. بعد دکــــــمه Close را بزنید و برنامه را بسته و دوباره بـــــــاز کنید و لذت ببرید. ( توجــــــــه داشته باشید که فونت فارسی حتما روی سیستم نصـــــــب باشد )

برای دانلود روی ادامه مطلب کلیک کنید...